IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

OLIMPIADY

W roku szkolnym 2014/2015 uczniowie IV LO w Białymstoku (łącznie 708 osób) wzięli udział w  34 olimpiadach i uzyskali 17 tytułów laureata oraz 25 tytułów finalisty szczebla centralnego.

 

Tytuł LAUREATA na szczeblu centralnym uzyskały następujące osoby:

 

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH - FIZYKA – opiekun p. P. Andryszak:

  • Witali Bułatow kl. 3f

Olimpiada O Diamentowy Indeks AGH – MATEMATYKA – opiekun p. M.Popławska

  • Witali Bułatow kl. 3f

X Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o UE „Gwiezdny Krąg” - opiekun p. K. Maleszewski:

  • Kołakowska Martyna kl. 2e
  • Naliwajko Aleksandra kl. 3e
  • Dakowicz Emilia kl. 3i
  • Osmólski Sebastian kl. 3i

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP - opiekun p. K. Maleszewski:

  • Warawko Adam kl. 3e
  • Skibicki Szymon kl. 3i

­II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym - opiekun p. K. Maleszewski:

  • Brud Magdalena kl. 3i
  • Warawko Adam kl. 3e
  • Czeremcha Artur kl. 2e
  • Dakowicz Emilia kl. 3i
  • Łupińska Aneta kl. 3e
  • Grzybowska Sylwia kl. 3i

 II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o UE - opiekun p. K. Maleszewski:

  • Horba Paweł kl. 1e
  • Dakowicz Emilia kl. 3i

Podlaska Olimpiada Wiedzy Biologicznej – opiekun p. C. Bieła

  • Edyta Gajdowska kl. 3c

 

Tytuł FINALISTY na szczeblu centralnym uzyskały następujące osoby:

 

Olimpiada Języka Łacińskiego

  • Magda Łapińska kl. 3a – opiekun p. M. Borowska

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego:

  • Wiktoria Stańczuk kl. 2i – opiekun p. Robert Winnicki
  • Aleksandra Sidor kl. 2i - opiekun p. R. Winnicki
  • Ewa Grabek kl. 3a – opiekun p. A. Zawadzka

Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej - opiekun p. I. Bezubik

  • Filip Czajkowski kl. 2i

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o UE -opiekun p. K. Maleszewski:

  • Naliwajko Aleksandra
  • Oszmian Zuzanna kl.2i

II Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym  -opiekun p. K. Maleszewski:

  • Koszewnik Jan kl. 2e
  • Osmólski Sebastian kl. 3i

II Ogólnopolski Konkurs Olimpiada Solidarności:

  • Sebastian Kożuszko kl. 2a - opiekun p. G. Radłowski
  • Patryk Moczulski kl. 2i - opiekun p.M. Grabowska

 Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH - FIZYKA – opiekun p.P. Andryszak:

  • Tomasz Jadczak kl. 3f

 Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania – opiekun p. I. Bezubik:

  • Filip Czajkowski kl. 2i

Podlaska Olimpiada Wiedzy Biologicznej – opiekun p. C. Bieła:

  • Karolina Bierć kl. 2c

XVII Olimpiada Wiedzy Prawie -opiekun p. K. Maleszewski:

  • Dakowicz Emilia kl. 3i
  • Pieroszczuk Anna kl. 3e

III Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP -opiekun p. K. Maleszewski:

  • Czeremcha Artur
  • Pieroszczuk Anna kl. 3e
  • Baran Magdalena kl. 3i
  • Łupińska Aneta kl. 3e
  • Brud Magdalena kl. 3i
  • Surowiecki Sebastian kl. 3i
  • Osmólski Sebastian kl. 3i
  • Kulikowska Eliza kl. 3i
  • Zarzycki Dorian kl. 2i

KONKURSY

W roku szkolnym 2014/215 uczniowie uczestniczyli w 33 konkursach pozaszkolnych (organizowanych przez inne podmioty niż IV LO). Wzięło w nich udział 276 osób.

Największe sukcesy odnieśli:

 

A. w etapach ogólnopolskich:

 

Konkurs Recytatorski „Bliżej Norwida” - opiekun p. I. Bankiewicz- Zabielska:

  • wyróżnienie - Izabela Gudewicz kl. 2d

Konkurs śpiewania poezji Norwida „Bliżej Norwida” - opiekun p. A. Zawadzka:

  • wyróżnienie:
    Karolina Karpiej kl. 3a
    Gabriela Dubiejko kl. 3c
    Urszula Grygo kl. 1a

X Konkurs Fotograficzny „Bliżej Norwida” - opiekunowie p. I. Bankiewicz-Zabielska, p. K. Ostaszewska:

  • III m-sce - Ola Bartłomiejczuk kl. 2e,
  • wyróżnienie - Kamila Iwanowicz kl. 2e,

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Mediach - opiekun p.I. Bankiewicz- Zabielska:

  • I m-sce (laureat) - Dawid Nowicki kl.3b

III Konkurs na esej o Romanie Dmowskim - opiekun p. M. Grabowska:

  • I m-sce - Urszula Zdanowicz kl. 1a

Ogólnopolski Konkurs Polska Piastowska - opiekunowie p.K. Rogowski i p. M. Grabowska:

  • Finalista:
    Monika Bielicka kl. 1i
    Aneta Olszewska kl. 2i

V Łomżyński Konkurs Matematyczny - opiekun p. M. Popławska:

  • III m- sce - Witali Bułatow kl. 3f

Interdyscyplinarny Konkurs ,,Umarłym pamięć, żyjącym pojednanie. Czterysta lat kontaktów polsko-syberyjskich’’ - opiekun p. B. Kukiełko:

  • II m-sce - Paulina Michałowska kl. 1 d

Kangur matematyczny - opiekunowie p. M. Popławska i p. P. Worobiej:

  • Wyróżnienie:
    Damian Kulfan kl. 1f

    Bartosz Jabłoński kl. 1f

    Witali Bułatow kl. 3f

    Patryk Budźko kl. 1c

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA - opiekun p. M. Popławska:

  • V m-sce - Witali Bułatow kl. 3f

Akademia Kolibra:

  • IV m-sce - Krzysztof Rajtarski kl. 2h

B. w etapach wojewódzkich:

 

Wojewódzki Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość” - Białystok 2015 - opiekun p. A. Krutul:

  • Nagroda - Agnieszka Skorulska kl. 2g
  • Nagroda - Klaudia Suchocka kl. 2g
  • Wyróżnienie - Jakub Kondracki kl. 1g

VIII Edycja Wojewódzkiego Konkursu „Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego 2015” - opiekun p. T. Mięgoć:

  • V m-ce - Kristine Osipova kl. 1g

XX białostocka edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii wiekowej 14-19 lat „Ósemki - opiekun p. H. Sajewicz:

  • Laureat - Karolina Bierć kl. 2c

Czy znasz twórczość Jakuba Ćwieka? – konkurs czytelniczy - opiekunowie: G. Leonowicz, J. Puławska:

  • I m-sce - Patrycja Bućko kl. 2a
  • II m-sce – Hubert Lenkiewicz kl. 3i
  • III m-sce - Karolina Bierć kl. 2c

Czy znasz twórczość Jakuba Ćwieka? – konkurs plastyczny - opiekunowie: G. Leonowicz, J. Puławska:

  • Nagroda - Aneta Olszewska kl. 2i
  • Wyróżnienie - Skorulska Agnieszka kl. 2g

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Francji i Krajach Frankofońskich  - opiekun p. M. Sadowska:

  • II m-sce - Małgorzata Kościuczyk kl. 2a
  • IV m-sce – Maria Bystrowska kl.2a

XIII Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Rosyjskiej „Przyroda w Rosyjskiej Poezji” - opiekun p. E. Jabłońska:

  • II m-sce (laureat) - Natalia Szycik kl. 1b

Moje pasje, moje stypendium - opiekunowie: G. Leonowicz, J. Puławska:

  • I m-sce - Aneta Olszewska kl. 2i

XII Konkurs Wiedzy o Rosji pt. ”Syberia” - opiekun p. B. Ostaszewska:

  • II m-sce - Karolina Bierć kl. 2c

XX Edycja Szachowej Białostockiej Ligi szkolnej 2014/15 - opiekun p. K. Klimaszewska:

  • I m-sce:
    Aleksandra Kozaczyńska kl. 1f
    Katarzyna Pawłowska kl. 1f
    Damian Kulfan kl. 1f
    Jakub Maliszewski kl. 1f
    Witali Bułatow kl. 3f
    Jan Kłak kl. 3f

                                                                                                                               

 
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola
USUS ES OPTIMUS MAGISTER

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem