IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Podsumowanie roku szkolnego 2007/2008

65 olimpijczyków szczebla II (okręgowego) i 9 etapu III (centralnego), w tym:

  • XII Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Szczecin) - 6 uczestników etapu okręgowego (w tym 5 wyróżnień) i 3 uczestników etapu centralnego (Maciej Oksztulski, kl. I e oraz 2 laureatów - Rafał Kuźmicki, kl. III j, Szczepan Orłowski, kl. III e; opiekun - Krzysztof Maleszewski)
  • IV Europejska Olimpiada Społeczno-Prawna - 11 uczestników etapu krajowego (II, warszawskiego), w tym 6 wyróżnień i 2 finalistów etapu brukselskiego (III) - Rafał Kuźmicki, kl. III j oraz Izabela Nowicka, kl. III d (opiekun - Krzysztof Maleszewski)
  • VIII Olimpiada Teologii Prawosławnej - 2 wyróżnienia etapu okręgowego i 2 uczestników etapu centralnego (T. Matwiejczyk i laureat Michał Matys, obaj kl. Ij; opiekun - Grażyna Karpiuk)
  • XXXIX Olimpiada Języka Rosyjskiego - 3 uczestników etapu okręgowego i 1 laureat etapu centralnego (Piotr Pietruczuk, kl. III h; opiekun - Elżbieta Jabłońska)
  • VI Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (Pułtusk) - 8 uczestników etapu okręgowego (w tym 4 wyróżnienia) i 1 uczestnik etapu centralnego (Rafał Kuźmicki, kl. III j; opiekun - Krzysztof Maleszewski)
  • LIV Olimpiada Chemiczna - 2 uczestników etapu okręgowego
  • LVII Olimpiada Fizyczna - 2 uczestników etapu okręgowego
  • XXXIV Olimpiada Geograficzna - 3 uczestników etapu okręgowego (w tym 1 wyróżnienie)
  • XXXIV Olimpiada Historyczna - 4 wyróżnienia etapu okręgowego
  • XXXI Olimpiada Języka Niemieckiego - 1 uczestnik etapu okręgowego
  • XXXVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - 5 uczestników etapu okręgowego
  • XLIX Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym - 5 uczestników etapu okręgowego (w tym 3 wyróżnienia)
  • XV Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka - 6 wyróżnień etapu okręgowego
  • VI Olimpiada Misyjna Znajomości Afryki - 2 uczestników etapu okręgowego
  • III Olimpiada Przedsiębiorczości - 3 uczestników etapu okręgowego (w tym 1 wyróżnienie)
  • XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej - 3 uczestników etapu okręgowego (w tym 1 wyróżnienie)
  • XXXIV Olimpiada Wiedzy Technicznej -  1 uczestnik etapu okręgowego

Wielu uczestników w konkursach przedmiotowych, w tym m.in.:

  • Olimpiada Wiedzy o Świecie Antycznym - 3 uczestników etapu okręgowego
  • Konkurs "Nie taki diabeł straszny ... czytamy lektury szkolne"- 1 m. w etapie wojewódzkim
  • międzynarodowy Polsko-Litewski Konkurs Fizyczny "Lwiątko 2008" - 1 wyróżnienie
  • II Białostocki Konkurs Wiedzy o Gospodarce i Turystyki dla szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Prezydenta Miasta Tadeusza  Truskolaskiego - laureaci 6 pierwszych miejsc
  • V Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej "Spotkanie z poezją religijną" - 1 miejsce i wyróżnienie
  • Konkurs British and American Cultura - IV miejsce
  • Konkurs Piosenki Anglojęzycznej Karaoke - III miejsce
  • Konkurs Recytatorski "Rosyjska poezja XIX wieku" - I miejsce i wyróżnienie na szczeblu centralnym
  • I Konkurs Mistrz Gramatyki Języka Rosyjskiego - I miejsce
  • V edycja Konkursu Wiedzy o Rosji pt. "Psków" - I i III miejsce
  • Junior Internet - I miejsce
  • Klawiatura bez tajemnic - II miejsce i dwa wyróżnienia
  • V Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny "Krajobrazy Ziemi" - I miejsce
  • IX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj dziś i jutro" pod hasłem "Skarby Ziemi" - III miejsce w finale regionalnym
  • VIII Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - I miejsce i 3 wyróżnienia
  • III Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Przyroda poezją i prozą pisana" - wyróżnienie
  • Konkurs Wiedzy o Filmie Anglojęzycznym - I miejsce
  • Podlaskie Mistrzostwa w Ortografii - I miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs na Recenzję Książki - 2 wyróżnienia
  • Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży - III miejsce w prozie i wyróżnienie w poezji
  • Konkurs literacki Norwid i Herbert wobec "kultur i cywilizacji" - wyróżnienie
  • Konkurs recytacji prozy - II miejsce
  • Koncert Kolęd w Centrum Kultury Prawosławnej - wyróżnienie
  • Osobliwości Rosji - trzy pierwsze miejsca oraz 1 wyróżnienie
  • Konkurs "Polska Piechota" - I miejsce
  • V Konkurs "U wrót Europy - II miejsce
  • I Podlaski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej - II miejsce
 
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola
USUS ES OPTIMUS MAGISTER

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem