IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Podsumowanie roku szkolnego 2002/2003
  • finalista szczebla ogólnopolskiego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • finalista szczebla ogólnopolskiego Olimpiady Historycznej
  • finalista szczebla ogólnopolskiego Olimpiady Chemicznej
  • 24 finalistów i 7 laureatów olimpiad przedmiotowych szczebla okręgowego
  • XI Ogólnopolskie Forum Teatrów Szkolnych Poznań 2003 - I miejsce zespołu "Avis" (Złota Maska i nagroda MENiS), wyróżnienie indywidualne
  • Podlaskie Forum Teatrów Dzieci i Młodzieży Szkolnej - I miejsce teatru "Avis"
  • IX Ogólnopolska Edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 Wspaniałych" - laureat etapu wojewódzkiego, wyróżnienie w finale ogólnopolskim
  • Ogólnopolski Konkurs na Projekt Edukacyjny "Promieniotwórczy Świat" (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) - wyróżnienie w finale ogólnopolskim
  • XVIII Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy A.Puszkina i A.Mickiewicza "Puszkiniana" 2003 - I miejsce w województwie, laureatka finału ogólnopolskiego
  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski "Bliżej Norwida 2002" (XXIV LO w Warszawie) - II i III miejsce
  • Europejski Konkurs Szkolny "Europa w Szkole" - 2 finalistki etapu ogólnopolskiego oraz 3 nagrody i 2 wyróżnienia na etapie wojewódzkim
  • Ogólnopolski Konkurs Fizyczno-Fotograficzny "Zjawiska fizyczne wokół nas" (Młodzieżowy Dom Kultury w Warszawie � laureat
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Ekologia w fotografii" - II miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs "Moja Ojczyzna � państwem demokratycznym" (Sejm RP, MENiS) - wyróżnienie, poseł na IX Sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży
  • XLVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - II miejsce w finale wojewódzkim, udział w finale ogólnopolskim
  • XXII Ogólnopolski Konkurs Poezji - III miejsce
  • VI Ogólnopolski Konkurs na Recenzję Literacką (Pałac Młodzieży w Katowicach) - wyróżnienie
  • VII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury (Pałac Młodzieży w Katowicach) - wyróżnienie
  • X Ogólnopolski Konkurs Jednego Wiersza - I miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs "Język ojczysty - najpiękniejsza mowa" (Rosyjskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe) - II miejsce
  • Ogólnopolski Przegląd Kabaretów - wyróżnienie w finale
  • Konkurs "Moja Szkoła w Internecie" (CEN Białystok, Podlaskie Kuratorium Oświaty) - I miejsce i wyróżnienie
  • Podlaski Turniej w Programowaniu Zespołowym (Politechnika Białostocka) - IV miejsce
  • Ogólnopolski Konkurs Informatyczny (Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji w Bytomiu) - VI miejsce
  • V Olimpiada Przyrodnicza - I i III miejsce w finale wojewódzkim
  • XV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Filmie - IV miejsce na etapie wojewódzkim, udział w finale ogólnopolskim
  • Konkurs Literacki "Przekroczyć próg nadziei" (KIK Białystok) - III miejsce w finale wojewódzkim
  • Konkurs Mickiewiczowski (I LO Białystok) - III miejsce w finale miejskim
  • III Konkurs Mitologiczny (III LO Białystok) - wyróżnienie w finale miejskim
  • Konkurs Recytatorski "Zapomniana poezja" (Rosyjskie Towarzystwo Kulturalno-Oświatowe) - I miejsce na etapie miejskim
  • Konkurs miejski "Śladami sławnych Białostoczan" - I miejsce
  • III Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży Białystok 2003 - 2 x I miejsce, 2 x II miejsce, III miejsce, 4 wyróżnienia
  • Konkurs Gazetek Szkolnych "Środowisko naturalne oczyma młodych" - IV miejsce w województwie
  • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Państwach Kandydujących do Unii Europejskiej - II miejsce
  • Konkurs Piosenki z Kraju Unii Europejskiej (Radio Białystok) - I miejsce
 
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola
USUS ES OPTIMUS MAGISTER

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem