IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Zakończenie projektu Erasmus+

Wizyta naszych przesympatycznych gości z Holandii, Hiszpanii, Węgier, Włoch i Turcji dobiegła końca.
Tym samym zakończyliśmy projekt Integrating ICT skills into foreign language learning” finansowany ze środków Eramus+, który przez ostatnie dwa lata realizowało wraz z partnerskimi szkołami nasze liceum.
Naszym gościom - uczniom i opiekunom - serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Słowa uznania kierujemy do pani Joanny Wap, która koordynowała realizację tego międzynarodowego przedsięwzięcia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatniego tygodnia. O wizycie czytaj również na stronach:

Za nami tydzień pełen wrażeń. Uczniowie poznawali różnorodne programy komputerowe, które mogą pomóc im w nauce jezyków obcych. Dzięki aplikacji Quizlet nauczyli się kilkunastu przydatnych zwrotów w języku polskim. W programie WeVideo przygotowali film o swoim pobycie w Polsce, a także stworzyli ulotkę reklamującą Politechnikę Białostocką w programie EasyFlyer.

Podczas tak intensywnego programu zagraniczni goście mieli też okazję, by zwiedzić Białystok i okolice, poznali podlaskie zwyczaje wielkanocne.Wybrali się na spacer po Białymstoku i zobaczyli wystawę w Muzeum Historycznym, odwiedzili Białowieżę i rozwijali swoje plastyczne talenty malując pisanki i robiąc palmy w Podlaskim Muzeum Wsi, zwiedzali Tykocin.
Na zakończenie swojego pobytu odwiedzili Urząd Marszałkowski w Białymstoku, gdzie wcielili się w rolę dziennikarzy i brali udział w konferencji prasowej. Wiele emocji towarzyszyło zwiedzaniu Opery i Filharmonii Podlaskiej, gdzie mogli poznać tajniki działania najnowocześniejszej sceny w Polsce. Najważniejszym celem projektu było zapoznanie uczniów z nowoczesnymi technologami i ułatwienie im procesu uczenia się. Ale równie ważne jest to, że w czasie trwania projektu mieli oni możliwość wyjazdu za granicę, poznania nowych kolegów i koleżanek, poznania tradycji i kultur innych krajów.

Miło nam było gościć międzynarodową grupę u siebie. Mamy nadzieję, że z symaptią będą wspominać swój pobyt w Polsce i jeszcze w przyszłości zechcą nas odwiedzić.

 
USUS ES OPTIMUS MAGISTER
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem