IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku

Najlepsze licea w Polsce - Srebrna Szkoła 2017

 

 szkola kreatywnosci

 

Erasmus+

 

 

 

Aktualności

Ilu mamy gości?

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Erasmus w Hiszpanii

Hisz 1Za nami kolejny wyjazd w ramach programu Erasmus+. W dniach 11-18 grudnia 2016r. grupa z IV LO przebywała w Pampelunie na północy Hiszpanii.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

W wyjeździe brali uczniowie klasy II h: Rafał Biszewski, Joanna Hrabis, Anna Kulesza, Karol Pogorzelski, Karolina Putkowska i Marta Sapieżko wraz z opiekunami: panią dyrektor Bożeną Karpowicz, panią wicedyrektor Anną Snarską oraz nauczycielami języka angielskiego, panią Joanną Wap i panią Anną Szuchalską.

W ciągu tygodniowego pobytu mieliśmy możliwość doskonalenia swoich umiejętności informatyczno-językowych. Praca w międzynarodowych grupach była okazją do poznania uczestników projektu oraz kultury ich państw. Uczyliśmy się planowania podróży za pomocą map Google oraz praktycznego zastosowania programów: Timeline, Photocollage, Comic Life i Padlet.

Oprócz zajęć i warsztatów mieliśmy również okazję zwiedzać piękny region Navarry. Pampeluna, zamek w Olite - to tylko niektóre miejsca, gdzie byliśmy. W drodze powrotnej na lotnisko obejrzeliśmy Barcelonę.

Wspominać będziemy ciekawe zajęcia, piękne miejsca, dobrą zabawę i mnóstwo nowych znajomości.

 
Doskonalenie nauczycieli ukierunkowane na sukces szkoły/przedszkola
USUS ES OPTIMUS MAGISTER

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Zrozumiałem