Piąte miejsce w Mistrzostwach Polski

Bardzo dobre V miejsce zajęła drużyna koszykarzy IV LO w Finale Mistrzostw Polski w koszykówce chłopców. Zawody, w których spotkało 16 najlepszych drużyn z całego kraju, rozegrane zostały w Gorlicach w dniach 13-15 czerwca 2018 r.

W pierwszym dniu turnieju nasi koszykarze musieli uznać wyższość tylko przyszłych mistrzów Polski, czyli drużyny ZSOiS Pruszków, z którą przegrali 58:84. Następne mecze zakończyły się zwycięstwami drużyny IV LO nad VII LO Zielona Góra (51:40) oraz ZS nr 1 Kutno 87:81.  W decydującym meczu o piąte miejsce pokonaliśmy ZST Tarnów 77:70.

Gratulujemy naszym chłopcom oraz ich trenerowi – Jerzemu Karpiukowi ogólnopolskiego sukcesu!!!

PANU PIOTROWI KIRYLUKOWI z LEO-SPED
SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁORGANIZACJĘ WYJAZDU NASZEJ DRUŻYNY NA FINAŁ XV OGÓLNOPOLSKIEJ LICEALIADY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW